Události, komentáře ČT24: Spor o muslimskou studentku

čtvrtek 21. dubna 2016 ·

Studenti Gymnázia v Teplicích spouštějí kampaň na podporu muslimské spolužačky. Desítky lidí ředitele po e-mailu žádaly, aby dívku kvůli nošení šátku a údajné propagaci islámu vyloučil. Ten odmítl. Teď se za muslimku postavili spolužáci. Proč? Odpoví student a předseda Parlamentu Gymnázia Teplice Tomáš Kučera. Politickou rovinu rozebereme se senátorem Liborem Michálkem (nestraník za KDU, SZ, Piráti) a předsedou senátního podvýboru pro lidská práva a rovné příležitosti Jiřím Čunkem (KDU-ČSL).Záznam na webu České televize

Doprovodný článek Studentky v šátku se zastali spolužáci, nikoli však jednomyslně

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.