Přečtěte si: Škola Na Třebešíně vyloučila dva žáky za šikanu učitelky

neděle 17. dubna 2016 ·

Pražská střední škola Na Třebešíně vyloučila dva ze tří studentů za šikanu učitelky. Informaci přinesl deník Právo. Angličtinářka letos v únoru zemřela, škola ale odmítá, že by to byl důsledek šikany studentů. Učitelka byla podle zástupců školy dlouhodobě nemocná.


Z článku na webu Českého rozhlasu vybíráme:

Podle deníku Právo jednomu žákovi zůstal původní, podmíněný trest. Neobjevil se totiž na videu, které šikanu zachycuje. Rodiče jednoho z vyloučených studentů se chtějí proti rozhodnutí bránit právní cestou.

Celý případ dál řeší pražští kriminalisté. „Zatím v tomto případu není nic nového. Kriminalisté na něm však stále pracují,“ řekl Právu mluvčí pražské policie Jan Daněk.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.