Dánski učitelia: slovenské platy sú urážajúce

sobota 23. dubna 2016 ·

3 komentářů:

laimes28 řekl(a)...
24. dubna 2016 10:06  

co sem vůbec takové přihlouplé výlevy dáváte,co je nám po nějakých dánech nebo slovácích

Renata Kalabisová řekl(a)...
24. dubna 2016 19:11  

Děkuji za tento příspěvek! Dánové krásně vysvětlují, jak do škol půjdou dobří, skutečně kvalitní učitelé jen když budou podporováni, budou respektováni.

Bohužel platit živobytí musí každý, takže v současnosti si můžou dovolit pracovat ve školství většinou konzervativní důchodci nebo paničky, které potřebují pár kaček na módní doplňky (jinak je živí manžel...).

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
25. dubna 2016 7:09  

Zaplaceni paní Kalabisová... Za podporu a respekt si chleba nekoupíte.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.