ČT24: Představení kampaně "Konec Levných Učitelů" #KonecLevnychUcitelu

pondělí 25. dubna 2016 ·

Brífink Českomoravského odborového svazu pracovníků školství k zahájení kampaně "Konec Levných Učitelů". Proč se nejvíce propadají platy ve školství, průzkum ČMOS školství před protestními akcemi.Brífink od 33. minuty záznamu na webu České televize.

3 komentářů:

Pavel PEŠAT řekl(a)...
26. dubna 2016 v 19:26  

Kde jsou k mání ta trička? Zítra bych si ho vzal na přednášku...

Nicka Pytlik řekl(a)...
26. dubna 2016 v 22:31  

Asociuje mi to něco jako zákaz dovozu ojetin z Německa.

Za pouhých sto dvacet devět korun měsíčně se mohu podílet na boji za vyšší platy všech zaměstnanců školy, kteří mají podle mzdových objemů z roku 2015 o průměrně dva tisíce dvěstě korun měsíčně vyšší nadtarify než já.

mirek vaněk řekl(a)...
27. dubna 2016 v 7:15  

Pacient sice zemřel, ale my odbory musíme ukázat, že před volbami žijeme. Nic víc to není. Plané proklamace.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.