Jak české vzdělávání využívá současné technologie? Sledujte s JSI realizaci Strategie digitálního vzdělávání!

úterý 22. března 2016 ·

Jednota školských informatiků sleduje realizaci Strategie digitálního vzdělávání a dnes zpřístupnila nový web s přehledem stavu realizace.


Nový web naleznete na adresách digivzdelavani.jsi.cz nebo sdv.jsi.cz.

Ze sedmi aktivit Strategie digitálního vzdělávání do roku 2020, jejíž text jsme zveřejnili v polovině prosince 2014, jsou čtyři v tak velkém skluzu, že jejich aktuální stav ohrožuje realizaci celé strategie. Přečtěte si v této souvislosti měsíc staré vyjádření ministryně školství Kateřiny Valachové ke Strategii digitálního vzdělávání do roku 2020, kde kromě jiného uvedla, že: "Naplňování strategie digitálního vzdělávání je prioritou úřadu."

K tématu doporučujeme:0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.