Inkluze 20§16 - Sestřih z diskusí

úterý 8. března 2016 ·

Výběr z toho, co na 1. diskusním fóru Učitelského profesního sdružení Inkluze 20§16 zaznělo během diskusí k jednotlivým příspěvkům (nebo i k tématu inkluze obecně).

1 komentářů:

Jirka řekl(a)...
8. března 2016 21:02  

Zvláštní školy, blahé paměti, vzdělávaly všechny žáky, kteří nezvládali vzdělávací program základní školy a fungovalo to.

Rád kleknu před kohokoliv, aby osvobodil všechny tzv. hraniční žáky, kteří nezvládají ani minimální výstupy a bez znalostí nemohou v základní škole pracovat ani na dovednostech pro život. Místo toho si užívájí jazyků, fyziky, chemie a nauk. Samozřejmě i v přejmenovaných ZŠ praktických.
Dívím se, že nikdo z diskutujících nereagoval v tomto smyslu na vystoupení Rodičky za inkluzi, která chtěla rozptýlit naše obavy a dezinformace.

Zástupci minizvěrstva nám vysvětlili, že oni nic, to ta zlá EU (Jourová). Proč se paní Jourová nestará o vzdělání Romů ve Francii, Španělsku a jinde v Evropě? Asi je to politicky výbušné.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.