3. 3.: Open source počítačová učebna

středa 2. března 2016 ·

Zveme na 1. akci litoměřické skupiny GEG Božena, která proběhne ve čtvrtek 3. března 2016 od 16 do 18 hodin v počítačové učebně Základní školy Litoměřice, Boženy Němcové 2.

Program:

  • úvod
  • operační systém Linux Mint 17.x (prostředí, dostupný sw, stažení a příprava instalačních médií, instalace, ...)
  • přestávka a občerstvení
  • open source správci počítačových učeben - Epoptes a iTalc
  • závěrečná diskuze
Akce je zdarma a občerstvení je zajištěno.

Registrace na akci je nutná z důvodu omezeného počtu míst. Přihlásit se můžete zde.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.