15 typů učitelů

sobota 5. března 2016 ·

5 komentářů:

poste.restante řekl(a)...
5. března 2016 v 17:07  

A což takhle 20 typů žáků?
To by uměli Viral Brothers taky?

tyrjir řekl(a)...
5. března 2016 v 18:54  

Dovoluji si pozastavit se nad nepochopením Ezoteričky a paní Milfové, které se místo nezáživné výuky upřímně snažily o zajímavou výuku, aby všechny děti chodily do školy rády. Myslím, že také cítím ty vibrace, které signalizují brzké zemětřesné zlepšení českého veřejného školství.

Než nějaké Depresivní EMO, dám si, než nastane to zlepšení alespoň u učitelských platů a RVP, radši po Zběsilém Máznutí přemíry nařízeného učiva kousek Goudy, abych neskončil jako Unavený Důchodce.

J. BeachBoy Týř :)))

Unknown řekl(a)...
5. března 2016 v 19:26  

Dost slabé. Podprůměrně natočené i zpracované. Ztráta času se na to dívat. Autoři zavzpomínali na svá školská léta a měli by si zjistit jak to ve škole vypadá dnes.

poste.restante řekl(a)...
5. března 2016 v 19:26  

Tak určitě nejde o nějakou kompletní typologii, protože pak by mi tam chyběl například oblíbený "uspávač hadů", "vzteklý rapl", případně jeho zmenšená varianta "skutr". A abych byl genderově spravedlivý, pak také "hodná mamča", "ovčí babička" nebo "zapšklá stará panna". :-)

Víte co, pokud by takové video bylo uvedeno v nějaké nevhodné konotaci, asi by mi vadilo. Ale takhle?
Jako žáci jsme si také dělali legraci z kantorů, a občas je parodovali. Jen jsme k tomu neměli k dispozici video a počítač se střihovým programem.

Já prostě vidím obrovský rozdíl mezi podobnou legrací, která možná může někomu připadat nevhodná a mezi akcí "Vytoč svého učitele", která už má za účel učitele primárně urážet a proto za hranicí jednoznačně je.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
5. března 2016 v 19:30  

Shlédl jsem to bez zvuku (v TV tenis), ale nepřišlo mi to až zlé.

Sám jsem se nedokázal identifikovat, pouze složením několika tam uvedených typů bych byl asi na polovině sebe sama.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.