15.-16. 3.: IV. Olomoucké speciálněpedagogické dny

úterý 15. března 2016 ·

Zveme na IV. Olomoucké speciálněpedagogické dny, v jejichž rámci jsou pořádány tradiční mezinárodní konference k problematice osob se speciálními potřebami a konference mladých vědeckých pracovníků. Konference se budou konat 15.-16. března 2016 v prostorách Pedagogické fakulty UP v Olomouci.




Jako téma pořadatelé zvolili kohezi speciální pedagogiky, na společném setkání se chtějí se zaměřit na pojetí oboru speciální pedagogika, jeho současný vývoj a nové trendy. Budou mapovat pohledy odborné i laické veřejnosti na „mainstreamové“ školy a „ mainstreamové“ žáky, stejně tak na „speciální“ školy a „speciální“ žáky. Zamyslí se nad pojetím pregraduální přípravy ve speciálněpedagogických i příbuzných oborech v České republice i zemích Evropské unie a budou konstruovat optimální profil speciálního pedagoga v perspektivě současného multidisciplinárního kontextu.

Podrobnosti naleznete na webu konference.

Elektronický sborník konference III. Olomoucké speciálněpedagogické dny si můžete stáhnout zde.

0 komentářů:

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.