Udělejte radost knihou - Valentýnská nabídka čtení pro ženy se slevou 20 %

pondělí 8. února 2016 ·


Pánové, Valentýn je již v neděli a dnes je tak ideální doba objednat dárek dámě svého srdce. Stačí vám k tomu pár kliknutí:

  • navštívit sekci Čtení pro ženy 
  • vybranou knihu objednat
  • čekat na balíček, který máte za 2 dny doma 

Navíc potěšíme i vaši peněženku, všechny knihy ze Čtení pro ženy nabízíme do 14. 2. 2016 o 20 % levněji.

PS: Dámy, vy rozhodně nemusíte nic nechávat náhodě. Stačí, když vašemu drahému napovíte přeposláním toho newsletteru s poznámkou, kterou knihu byste si moc ráda přečetla ;-)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.