Studio ČT24: Ministryně s primátorkou navštívily Střední průmyslovou školu Na Třebešíně

úterý 23. února 2016 ·

Brífink ministryně školství Kateřiny Valachové a pražské primátorky Adrieny Krnáčové na Střední průmyslové škole Na Třebešíně.Záznam na webu České televize

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
23. února 2016 v 20:55  

Kdo to tam paní ministryni nakukuje přes rameno?
Nový školní preventista sociálně patologických jevů?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.