OPEN AGENCY hledá učitele matematiky v anglickém jazyce

neděle 7. února 2016 ·

Společnost OPEN AGENCY hledá nové, začínající učitele matematiky a studenty, kteří chtějí vyučovat matematiku v anglickém jazyce. Uchazečům nabízíme proškolení v moderních výukových metodách s využitím blended learning a CLIL. Předpokladem je zájem o další sebevzdělávání a výborná znalost angličtiny.


Své nabídky zasílejte do 28. února mailem na adresu kuncarova@openagency.cz. Do předmětu prosím napište slovo MATH.

2 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
7. února 2016 v 11:48  

Vražedná kombinace - začínající učitel matematiky a výuka v angličtině, to se už fakt někdo zbláznil. Už k tomu chybí jenom připojit pilotování Hejného metody pro středoškolskou matematiku.

Nicka Pytlik řekl(a)...
7. února 2016 v 12:48  

Jako matematika, dobrý. Ale kdy se už konečně začne v angličtině vyučovat i český jazyk?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.