10. 2.: Webinář Licence ve školách

sobota 6. února 2016 ·

Další bezplatný webinář Jiřího Chytila bude inspirací pro všechny školy, které řeší IT licence. Náplň bude zaměřená na samotné řešení licenční politiky, ale zároveň zodpoví detailně otázky zaměřené na například pronájmové licence a licenční modely nabízené do škol společností Microsoft.


Termín webináře: 10. února 2016 od 20 hodin.
Pozvání pro zodpovězení některých otázek přijali:

  • Jaroslav Šindler, Microsoft CZ
  • Jaroslav Ondruch, NWT
  • Jana Ižová, EXE Bratislava
Odkaz k přihlášení na webinář – Připojit se do webináře

Na vybrané nejzajímavější otázky (s tématem Licence) budou panelisté přímo reagovat během webináře, na ostatní odpoví e-mailem.

Prosím zašlete svou otázku – využijte pro vyplnění svých údajů i zapsání otázky stránku KONTAKT.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.