Výzkum: Používání stavebnic na prvním stupni základní školy

neděle 24. ledna 2016 ·

Průzkum je součástí závěrečné práce L. Šrollerové na téma „Využití stavebnice Lego WeDo ve výuce na prvním stupni základní školy“. Cílem tohoto dotazníku je sesbírat informace o využití robotických stavebnic ve výuce na prvním stupni základních škol.


Zároveň prosím o kontakt na uživatele robotických stavebnic, kteří budou ochotni vést se mnou krátký rozhovor. Prosím o vyplnění dotazníku do pátku 12. února 2015.


0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.