PF 2016

pátek 1. ledna 2016 ·

Dostali jsme desítky péefek mailem i na sociálních sítích, vybrali jsme alespoň jedno...


... od Teplického školního zápisníku.

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
1. ledna 2016 v 16:44  

Úplně by mi stačilo, kdyby mě nechali dělat moji práci.
Totéž přeju všem dobrým lidem!

Unknown řekl(a)...
2. ledna 2016 v 11:57  

"Úplně by mi stačilo, kdyby mě nechali dělat moji práci."

Nežádejte, prosím, takové mimořádné věci.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.