Video: Barcamp Svoboda & strach - diskuse o etnických datech

čtvrtek 10. prosince 2015 ·

Advokátka se zaměřením na antidiskriminační právo Pavla Boučková v diskusi s názvem "Data, která neexistují" hovoří o sběru etnických dat, jejich využití a otázkách přípustnosti shromažďování takového typu dat.

2 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
10. prosince 2015 v 11:19  

Etnická data se prostě sbírají, jak se to hodí...

Když se má vysvětlit, proč je více romských dětí ve zvláštních školách, tak se dělá se to neví a nejde to zjistit. Že jsou to zrovna oni, to se ovšem zjistit podaří.

Není to na hlavu?

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
10. prosince 2015 v 12:40  

http://zpravy.idnes.cz/nemecko-kosovo-vyhosteni-0y7-/zahranicni.aspx?c=A151210_100853_zahranicni_mlb

"Kosovští občané"

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.