Online kurz: 7 lekcí, které z tebe udělají mistra internetové bezpečnosti

čtvrtek 10. prosince 2015 ·

Kurz vznikl jako součást programu Web Rangers, na kterém se podílí Google a partneři E-­Bezpečí a Zodpovedne.sk. Kurz je vhodný pro každého, kdo se pohybuje na internetu a záleží mu na tom, aby byl on a jeho blízcí v bezpečí. Především byl však vytvořen pro Web Rangery, ­mladé lidi ve věku 13 až 16 let, bojovníky za bezpečnější internet.
Více informací a kurz naleznete na www.seduo.cz/7-lekci-ktere-z-tebe-udelaji-mistra-internetove-bezpecnosti.

7 lekcí, které z tebe udělají mistra internetové bezpečnosti

  1. Jak tvořit bezpečná a snadno zapamatovatelná hesla
  2. Sexting: co patří na internet a co už ne
  3. Jak odhalit počítačové viry a podvodné zprávy
  4. Jak si poradit s kyberšikanou
  5. Kybergrooming: kdo je kamarád a kdo je podvodník
  6. Jak chránit své soukromí na sociálních sítích
  7. Webcam trolling: jak rozeznat podvodné video­chaty

Závěrečné shrnutí a test

  1. Závěrem
  2. Závěrečný test

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.