Dárkový knižní box - exkluzivní dárek pro každého milovníka knih

čtvrtek 10. prosince 2015 ·

Dopřejte vašim blízkým něco exkluzivního, obdarujte je dárkovým boxem.


Dívky se rozhodně neodtrhnou od Divergentní trilogie doplněnou o příběhy z pohledu Čtyřky.

Úspěch sklidíte také s princeznovskou trilogií Selekce. A slečny, které hledají pořádnou dávku romantiky okořeněnou cestováním v čase, ty rozhodně ocení Drahokamy.Čím nadchnout kluky? Zkuste to s Povstáním Herobrina. Zajásá nad ním každý fanoušek Minecraftu.

Spoustu srandy si užijí s vtipálkem Kájou, super frájou a malé fotbalisty zaručeně uspí Frankův kouzelný fotbal.

Ty větší bezpochyby dostane svět fantasy - ať už letopisy Narnie či Odkaz dračích jezdců s chlapcem a drakem v hlavní roli.


Je váš muž fandou military? Jasnou volbou je Military Box. Z jiného soudku jsou pak kultovní hororové povídky Sebrané spisy H. P. Lovecrafta, od kterých ho jen težko odtrhnete.


Dámy se budou smát i plakat s neodolatelnou Bridget Jonesovou a Halina Pawlowská jim v boxu S Halinou v kuchyni poskytne mnoho neocenitelných receptů a rad do života.


A nesmíme zapomenout ani na prarodiče. Už jim nedávejte další sadu mýdel či nové bačkory. Úsměv na tváři jim vyčaruje dárková sada křížovek pro seniory.


Ať už si vyberete kterýkoliv z dárkových boxů, u vydavatele je teď koupíte až o 20 % levněji. 
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.