Nové ilustrované vydání Harryho Pottera je zde

úterý 6. října 2015 ·

Harry Potter čaruje v kouzelných obrazech! Nezmeškejte nové, bohatě ilustrované vydání nejúspěšnější dětské knihy posledních patnácti let – od dnešního dne v prodeji na Albatrosmedia.cz.

V nakladatelství Albatros vyšel právě dnes první díl celosvětově úspěšné série - Harry Potter a Kámen mudrců - ve speciální bohatě ilustrované edici. Jedinečnou vizi Bradavic a všech hrdinů příběhu vytvořil oceňovaný britský ilustrátor Jim Kay. V úterý 6. října se tak ilustrovaného vydání dočkají fanoušci Harryho Pottera nejen ve Velké Británii, ale i uvnás.


V magických ilustracích Jima Kaye se zrodil nový Harry Potter a sama J. K. Rowlingová neskrývá své nadšení: „Ilustrace Jima Kaye mě hluboce zasáhly. Zamilovala jsem se do jeho interpretace Harryho světa a jsem vděčná, že propůjčil svůj talent právě tomu.“

Objednejte si očekávanou novinku - ilustrované vydání bestselleru Harry Potter a Kámen mudrců – ještě dnes přímo od vydavatele se slevou a s garancí okamžité expedice!

Ukázky stran:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.