ČŠI: Metodická příručka pro učitele - InspIS SETmobile

úterý 6. října 2015 ·

Metodická příručka InspIS SETmobile je určena především pro pedagogické pracovníky, kteří se chystají využívat nebo již využívají systém InspIS SETmobile pro školní testování.


Příručka je koncipována tak, aby pedagogickým pracovníkům ve školách umožnila se seznámit s aplikací InspIS SETmobile do té míry, aby jej mohli efektivně využívat, a zároveň jim poskytla i odpovědi na případné otázky k souvislostem jednotlivých odlišností aplikace pro různé platformy. Její obsah není zcela vyčerpávající. Přesto by měla poskytnout komplexní přehled o možnostech využití aplikace InspIS SETmobile. Příručku je vhodné doplnit informacemi z Metodické příručky pro učitele InspIS SET, která se věnuje systému InspIS SET a jeho využívání pro školní testování.

Aplikace InspIS SETmobile není samostatným systémem v rámci celého systému InspIS, ale je aplikací umožňující využívat systém InspIS SET z mobilních zařízení – tabletů nebo chytrých telefonů.

Metodická příručka pro učitele - InspIS SETmobile (PDF)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.