13. 10.: EU CodeWeek: workshop Škola dotykem HRAVĚ

čtvrtek 8. října 2015 ·

Zveme vás na workshop Škola dotykem HRAVĚ, který probíhá v rámci celoevropské iniciativy EU CodeWeek. Jeho cílem je rozšířit povědomí o světě 3D tisku, a také ukázat možnosti programování nejen v aplikaci Scratch.

Na semináři se dozvíte vše podstatné o 3D tisku a také si 3D tiskárnu sami vyzkoušíte. Scratch je bezplatný programovací jazyk, ve kterém se dají vytvářet interaktivní příběhy, hry a animace. Primárně je určen dětem od 6 do 16 let. Scratch pomáhá rozvíjet tvořivé myšlení, povzbuzuje ke spolupráci a učí pracovat systematicky.

Akce proběhne v úterý 13. října 2015 v době od 10 do 15 hodin v Centru EDULAB, Budějovická 1550/15a, Praha 4.

Více informací a registrace na www.akademie.edulabcr.cz. Účast na semináři je bezplatná.
Těšíme se na setkání s vámi.

Tým EDULAB

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.