5. 10.: Seminář Inovace edukačního procesu v předškolním vzdělávání v České republice

čtvrtek 24. září 2015 ·

Vize podpory a rozvoj předškolního vzdělávání, příprava budoucích učitelů, metodická podpora pedagogů, zahraniční inspirace a praktické ukázky práce s využitím inovativních postupů, to jsou hlavní témata semináře „Inovace edukačního procesu v předškolním vzdělávání v České republice“, který se uskuteční pod záštitou Jana Hamáčka, předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a Kateřiny Valachové, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy.


Akce se koná v pondělí 5. října 2015 od 13 hodin v budově Poslanecké sněmovny, Sněmovní 1, 118 26 Praha 1 – Malá Strana, 2. patro, místnost č. 205.

Zaregistrovat se můžete online prostřednictvím webového formuláře na www.seminar.edulabcr.cz nebo na e-mailu info@edulabcr.cz či telefonicky na čísle 212 245 509.

Využijte tuto zajímavou možnost dozvědět se více o nových požadavcích, trendech a možnostech předškolního vzdělávání.

Těšíme se na vaši účast.

Tým EDULAB

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.