21.–22. 9.: Odborný seminář k oblasti primární prevence rizikového chování Kdo, co a jak dělá v primární prevenci (role, kompetence a spolupráce jednotlivých poskytovatelů primární prevence)

úterý 8. září 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, odbor vzdělávání, oddělení prevence pořádá pro metodiky prevence v PPP, pracovníky SVP a krajské školské metodiky prevence Odborný seminář k oblasti primární prevence rizikového chování.


Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, odbor vzdělávání,oddělení prevence pořádá Odborný seminář k oblasti primární prevence rizikového chování, Téma: Kdo, co a jak dělá v primární prevenci (role, kompetence a spolupráce jednotlivých poskytovatelů primární prevence) ve dnech 21. – 22. 9. 2015 v hotelu Angelo Pilsen v Plzni. Seminář je určen metodikům prevence z PPP, pracovníkům středisek výchovné péče a krajským školským koordinátorům prevence.

Program naleznete zde:

Program_seminar_plzen.doc (73kB DOC)0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.