Přečtete si: Lekce učitelky ZŠ ministryni školství

pátek 5. června 2015 ·

Kateřina Valachová dlouhá léta pracovala v kanceláři ombudsmana. Spolupracovala s Otakarem Motejlem a Pavlem Varvařovským. Oba pánové opakovaně dokázali, že se rozum, pokud je podložený silou osobnosti, přesvědčením a odborností, skutečně může prosadit.


Z komentáře Petra Honzejka v Hospodářských novinách vybíráme:

První instinktivní kritika jmenování Kateřiny Valachové ministryní školství: Nikdo ji nezná, školství se nikdy nevěnovala. Instinkt korigujme: Marcela Chládka znal kdekdo, na post se připravoval roky, a jak to dopadlo. Předchozí veřejná známost a expertní historie mohou být výhodou, ale nejde o podmínku nutnou, natož dostačující.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.