Počkat na knihy se teď vyplatí

pondělí 29. června 2015 ·

Z důvodu inventury je do 10. 7. 2015 přerušena expedice zásilek internetového obchodu Albatrosmedia.cz. Všechny objednávky přijaté v tomto termínu budou vyexpedovány co nejdříve po 13. 7. 2015.


Máme pro vás ale speciální kompenzaci!

Pouze v týdnu 29. 6. - 6. 7. 2015 je na Albatrosmedia.cz SLEVA 30 % na všechny knihy a poštovné ZDARMA. 

Počkat chvíli na knihy od Albatrosmedia.cz se vám tento týden opravdu vyplatí!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.