5. 6.: Káva a vzdělávání - Povídání o Scioškole

pondělí 1. června 2015 ·

Ranní setkání nad kávou s krátkou přednáškou na zajímavé téma a následnou diskusí.Jak to vypadá, když škola...
  • myslí na jedinečnost každého dítěte
  • připravuje děti na budoucnost
  • pracuje s vnitřní motivací
  • rozvíjí vztahy mezi dětmi i mezi dětmi a učiteli
  • Máte-li dítě ve věku 6-12 let a ještě jste neslyšeli o ScioŠkole, je toto ranní setkání právě pro vás.
5. června 2015 od 8.30 ve Scio v Praze 8-Karlíně promluví Tomáš Pergler, ředitel ScioŠkoly.

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
2. června 2015 v 1:14  

pracuje s vnitřní motivací

To bych si docela rád poslechl.
Prý ji učitelé neumějí rozdmýchat.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.