Přečtěte si: Ředitelé škol: Ministr Chládek byl velmi aktivní. Hlavní problémy však nevyřešil

pondělí 1. června 2015 ·

S blížícím se koncem školního roku se zřejmě blíží i konec působení ministra školství Marcela Chládka. Jak jeho práci pro resort hodnotí ředitelé východočeských škol?

Z článku Ivany Vitovské v Jičínský.Deník.cz vybíráme:

„Z mého pohledu to žádná velká ztráta nebude," řekl ředitel Základní školy Heřmanův Městec Stanislav Mráz.

Podle jeho slov byl ministr Chládek, podobně jako jeden z jeho předchůdců Josef Dobeš (VV), velmi aktivní a každou chvíli přicházel s nejrůznějšími nápady. Řada z nich však byla sporná, jako například snaha o zavedení tabletů v prvních třídách. Za kontraproduktivní Stanislav Mráz označil také Chládkovu snahu o čipování dětí.

Množství jeho nápadů prý také komplikovalo činnost škol. „Neustále nás zahlcoval aktivitami, které nás bohužel jen odváděly od práce," uzavřel ředitel.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.