Webinář: Rady pro ředitele, jejichž učitelé dostali tablety

čtvrtek 14. května 2015 ·

Webinář Ondřeje Neumajera pro vedení škol, ICT metodiky a učitele zabývající se zaváděním tabletů do života škol se konal 10. března 2015, organizoval jej Kabinet informačních studií a knihovnictví, MUNI.
Obsah webináře:

  • šíření vize, komunikace změn
  • nereálná očekávání nezasvěcených
  • přínosy a úskalí tabletů
  • plánování a zpětná vazba
  • scénáře využití tabletů ve škole
  • pravidelné setkávání učitelů
  • nástroje moderního vzdělávání

1 komentářů:

spspi řekl(a)...
14. května 2015 v 13:46  

Vo veľkom rozsahu sme sa zhodli. Viď.: http://www.spspi.eu/spspi_tablety.html . S pozdravom

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.