Přečtěte si: Sobotka odvolává „nejlepšího“ a nahrává Zemanovi na smeč

sobota 30. května 2015 ·

Marcel Chládek, oranžový omyl na ministerstvu, mohl být určitě odvolán také proto, kam se pokoušel školství směřovat.


Z komentáře Jana Lipolda v Aktuálně.cz vybíráme:

Na první pohled to mohlo působit jako rychlá, pádná reakce. Ministr selhal, podle MF Dnes ponižoval některé spolupracovníky, a ještě týž den skončil – protože šlo o princip, tohle v sociální demokracii netrpíme. Jenže: podobné informace o Chládkovi kolují už nejméně rok, propíraly se i v médiích. Je vyloučené, aby o nich Sobotka nevěděl. Chládka osobně zná několik let, je také vyloučené, aby nevnímal i jeho letoru, jeho lidskou stránku, jeho chování. Že je tady nějaký problém, mu muselo být zřejmé už dávno.

Přesto se Chládek ze stínového ministra školství v roce 2014 změnil na skutečného, Sobotka si ho vybral do kabinetu. A teď ho odvolává z důvodů, které nejsou vůbec nové.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.