Májové potěšení – užijte si dárků čas s Albatros Media

úterý 5. května 2015 ·

Beletrie pro dospělé se slevou 20 % a 150 knižních dárků ZDARMA

Celý květen dostanete v e-shopu Albatrosmedia.cz slevu 20 % na všechnu beletrii pro dospělé. Navíc rozdáváme 150 knižních dárků pro nejrychlejší zákazníky s nákupem nad 500 Kč.

Nakupte u nás v e-shopu jakékoliv knihy nad 500 Kč a vyberte si ihned svůj knižní dárek od Albatros Media ZDARMA na www.albatrosmedia.cz/darkomat.


Hynku, Viléme, Jarmilo ... 150 knih zdarma čeká na vás! Kdo dřív objedná, ten může dřív vybírat z široké nabídky hodnotných dárků.

Akce kniha zdarma platí pouze na objednávky nad 500 Kč přijaté v termínu 5. 5. – 29. 5. 2015 v e-shopech Albatros Media a.s. Dárky je možné vybírat do 31. 5. 2015 nebo do vyčerpání zásob dárků.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.