Hlasujte a pošlete svého favorita do velkého finále taneční soutěže pro české a slovenské školy The SCHOOL DANCE

úterý 12. května 2015 ·

Nastal čas rozhodnutí. Hlasujte pro svého favorita. Jen na vás záleží, kdo postoupí do červnového finále v Bratislavě a na prknech Slovenského národního divadla bude bojovat o prvenství v největší taneční soutěži pro mateřské, základní a střední školy The SCHOOL DANCE 2015. První kolo hlasování probíhá do 22. května na stránkách soutěže www.schooldance.cz prostřednictvím Facebooku.


Do soutěže se v České republice a na Slovensku přihlásilo téměř 700 škol. Hlasování bude probíhat ve dvou kolech. V průběhu toho prvního, tedy do 22. května, můžete na stránkách www.schooldance.cz dát svůj hlas libovolnému počtu videí, ale každému z nich pouze jeden. Do druhého kola postoupí 30 nejúspěšnějších soutěžních příspěvků. Druhé kolo hlasování bude probíhat opět prostřednictvím Facebooku a bude ukončeno 29. května.

Do červnového finále postoupí přímo tři videa s největším počtem hlasů. Dalších šest videí vybere odborná porota bez ohledu na počet dosažených hlasů, dvě divoké karty udělí pořadatel soutěže a jednu divokou kartu digitální lídr Slovenské republiky Peter Pellegrini, který nad soutěží převzal záštitu. Na bratislavských divadelních prknech tak bude 24. června bojovat o prvenství 12 tanečníků, párů či skupin. Neváhejte a hlasujte! Pomozte českým školám probojovat se do finále.

Pořadatelem taneční soutěže The SCHOOL DANCE je nezisková organizace EDULAB a taneční akademie DANSOVIA. Partnerem letošního již 4. ročníku je v České republice Petr Čadek, tanečník a choreograf tanečního studia TANČÍRNA. Soutěžící měli za úkol spolu s videi zaslat také jeden interaktivní materiál prezentující region, ze kterého pocházejí. Cílem soutěže je totiž nejen podporovat aktivní pohyb dětí, ale také efektivní využívání moderních IT technologií.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.