Milan Hejný: Výuka matematiky může přispět k rozvoji demokracie

úterý 12. května 2015 ·

Záznam přednášky z konference Úspěch pro každého žáka 2015.

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
13. května 2015 v 0:32  

Výuka matematiky může přispět k rozvoji demokracie

Matematické čtvrthodinky v poslanecké sněmovně?
Tak to mne nenapadlo...

Jirka řekl(a)...
13. května 2015 v 10:27  

A proč ne pro vedení škol? Ať se konečně naučí mít z naší dobré práce radost. Já se také raduji, když se na školním dvorku tráva zazelená a stromy rozkvetou a žáci používají dovednosti a vědomosti z předmětů, které neučím.
Díky téhle dvacetiminutovce jsem konečně plně pochopil smysl a cíl konání pana Hejného a jeho otce. Líbí se mi to a moc jim fandím, protože léta se snažím o totéž mimo matematiku a vždy začínám u Sókrata.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.