Soutěž Evropské projektové dny "Evropa hrou": uzávěrka přihlášek již 10. dubna!

úterý 7. dubna 2015 ·

Dům zahraniční spolupráce nabízí účast v soutěži, která je otevřená všem typům organizací zapojeným do formálního i neformálního vzdělávání a podporujícím práci s mládeží.

Účast v soutěži je realizována zasláním návrhu týkajícího se Evropského projektového dne na téma "Evropa hrou" v termínu do 10. dubna 2015. Vítězné návrhy získají podporu na organizaci navržené aktivity.

Soutěž je zaměřena na dosud nezapojené organizace v programu Erasmus+ s cílem podpořit jejich zapojení do tohoto programu EU.

Informace o soutěži lze nalézt na www.evropanasimaocima.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.