8. 4.: Konference "Mistr Jan Hus - významná osobnost našich dějin"

čtvrtek 2. dubna 2015 ·

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) ve spolupráci s Národním pedagogickým muzeem a knihovnou J. A. Komenského (NPMK) pořádá konferenci u příležitosti 600. výročí tragické smrti Mistra Jana Husa.


Konference se uskuteční ve středu 8. dubna 2015 od 9.30 do 15.30 hodin v budově C, MŠMT ČR, sál 81, Karmelitská 7, Praha 1.

Více informací: 1_Mistr Jan Hus_konference 8_4_2015.docx

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.