16. 4.: Debata Rodiče a škola - nečekaní spojenci

čtvrtek 2. dubna 2015 ·

Zveme vás na veřejnou debatu Rodiče a škola - nečekaní spojenci. Zajímá vás, jak školy spolupracují s rodiči? Jak mohou rodiče ovlivnit to, co se ve škole děje? A jak to vypadá ve škole založené rodiči? Přijďte 16. dubna od 18 hodin diskutovat do Centra Člověka v tísni Langhans.


Pozvání na diskusi přijali:

  • Kateřina Mrzenová, ředitelka ZŠ Purkrabka založené rodiči,
  • Kateřina Círová, předsedkyně spolku rodičů Patron na ZŠ Kunratice,
  • Ondřej Andrys, náměstek ústředního školního inspektora, Česká školní inspekce,
  • Marcela Erbeková, ředitelka ZŠ Mnichovice.

Debatu bude moderovat:

  • Hana Čápová, týdeník Respekt.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.