12. 5.: Otevřené setkání Fóra rodičů - novela školského zákona

pondělí 27. dubna 2015 ·

Fórum rodičů a Komunitní a mateřské centrum Kampa srdečně zve všechny rodiče a další příznivkyně - příznivce na podvečerní setkání. Součástí bude workshop a následná diskuse k novele školského zákona, roli rodiče ve vzdělávání svých dětí jako taková a možnostech Fóra rodičů jako organizace zastupující hlas rodičů v ČR.

Termín: 12. květen v 18 hodin
Místo: Komunitní a mateřské centrum Kampa, U Sovových Mlýnů 3, 11800 Praha

Online registrace příznivců Fóra rodičů

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.