11. 5.: Seminář - formulář pravidel použití vázaného a nevázaného písma

pátek 24. dubna 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pořádá seminář, na kterém bude představen informační dokument pro školy, týkající se pravidel použití vázaného a nevázaného písma ve školách.


Seminář se bude konat 11. května 2015, v budově C ministerstva, místnost č. 081, od 10 hodin. Zájemci se mohou přihlašovat zde. Kapacita je omezena na maximálně 80 účastníků.

Registrační formulář

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.