28. 3.: Konference Junior Internet

pátek 20. března 2015 ·

Přijďte si poslechnout nominované projekty soutěží Junior Internet 2015, inspirovat se přednáškami od lidí z praxe, setkat se s mladými talenty, odborníky i novináři. Konference je pro všechny - bez omezení věku, oblíbené technologie či účasti v soutěžích.


Místo konání: Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze (Thákurova 9, Praha - metro Dejvická)

Program konference

DOPOLEDNE (9 - 12 hodin):
prezentace finalistů soutěží Junior Internet
vyhlášení vítězů
předání cen

ODPOLEDNE (14 - 17 hodin):
David Vávra (Destil): Android Wear Development - jak vyvíjet hodinkovou aplikaci, designová doporučení a vize
Petr de Gier, Jakub Vágner (Active24): Code Management - případová studie z prostředí web hostingové firmy
Lukáš Hurych: Rozjeď vlastní podnik! - jak začít, jaké nástrahy čekají na start-upisty, jaké je rozjet vlastní projekt

networking - individuální feedback soutěžních projektů

další přednášky v jednání...sledujte web konference či Facebooku


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.