13. 3.: Digital Learning Day 2015 - již za chvíli vysílání GEG Učte s námi!

pátek 13. března 2015 ·

Digital Learning Day je zaměřen primárně na příklady dobré praxe a rozvoj prezentačních dovedností žáků. Pod vedením učitele žáci nejen pracují s moderními technologiemi, ale současně pak prezentují formou online konference své výstupy. V tom je jedinečnost akce GEG Učte s námi. Tématem je Technika dříve a dnes (odkazujeme na Rok technického vzdělávání 2015).Základní info:

KDY: 13. březen 2015 (oficiální termín)
KDE: online Hangout na Google Plus
MOTTO: Technika dříve a dnes (odkazujeme na Rok technického vzdělávání 2015)

Inspirace konkrétními tématy k realizaci:
  • přírodní živly,
  • obrázek, fotografie jako nástroj výuky,
  • první světová válka,
  • vynálezy, patenty; hra, hračka; 
  • sci-fi,
  • čo dokážu naše rúčky (videonávody, technologický postup výroby a práce s moderními technologiemi),
  • cestujeme po zemi, po vode, vo vzduchu, do vesmíru; cestou necestou okolo světa,
  • vývoj výpočetní techniky - od abaku po současnost.
Máte nějaký další námět, který odpovídá mottu? Napište jej jako příspěvek do komunity GEG Učte s námi do sekce DLD.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.