Dvacet minut Radiožurnálu: Rozhovor s Jiřím Zlatuškou, poslancem za hnutí ANO, o dění ve školském výboru a také o novele školského zákona

sobota 14. února 2015 ·

„Úkolem základního a středního školství je vytáhnout děti tak vysoko, jak je možné,“ komentuje změnu zákona Jiří Zlatuška s tím, že školský systém by neměl nikoho odsouvat stranou.

Tento týden to vypadalo, že poslanec za hnutí ANO Jiří Zlatuška končí ve školském výboru, nakonec však zůstává v jeho čele. Přišel zmíněný poslanec o podporu svých spolustraníků?

Přehrát
Stream
Stáhnout
Podcast

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.