16. ročník soutěže Junior Internet se právě rozjíždí!

pondělí 26. ledna 2015 ·

Přihlašování do soutěží je v plném proudu. Projekt Junior Internet se snaží inspirovat, propojovat a dále pomáhat rozvíjet mladé webové talenty. Vedle soutěží, kde mohou mladí lidé prezentovat své projekty, je pořádána i konference Junior Internet. Ta má vedle vyhlášení soutěží i svoji odbornou část, kde jsou prezentována aktuální témata či inspirativní příběhy úspěšných projektů.


Přihlašte svůj projekt do jedné z kategorií:
 • Junior Web
 • Junior Design
 • Junior Mobile
 • Junior Text - téma: "Kam kráčíš, internete?"
 • Speciální cena Junior Erb - pro web prospěšný místu bydliště
 • Speciální cena Nadace Vodafone za práci s otevřenými daty

Pravidla soutěže

Všichni účastníci soutěží musí být v den uzávěrky soutěží Junior Internet 2015 mladší 19 let.

Pro získání ceny je nutná osobní přítomnost finalisty na konferenci Junior Internet 2015 (28. března 2015).

Přihlášené práce bude hodnotit porota složená z organizátorů, bývalých vítězů a nezávislých konzultantů. O úspěchu projektu rozhoduje obsah, nápad a provedení. V kategoriích JuniorWeb, JuniorDesign a JuniorMobile porota vybere v každé soutěži 3 finalisty, kteří odprezentují své práce na konferenci Junior Internet 2015 v Praze. Tam přímo na místě primárně na základě prezentací finalistů určí hvězdná porota (její složení bude oznámeno) pořadí na stupních vítězů. V kategorii JuniorText bude vyhlášen jeden vítěz. Ve speciálních cenách JuniorErb a Nadace Vodafone budou odměněni vybrané projekty.

Podrobné propozice na www.juniorinternet.cz/pravidla/.

Novinkou pro rok 2015 je kategorie Junior Mobile - kdo bude vítězem v této atraktivní disciplíně mobilních aplikací? A kdo přesvědčí o společenském přínosu svého projektu porotce speciálních cen? To vše se dozvíme na konferenci Junior Internet 28. března 2015.

Na finalisty čeká publicita i hodnotné ceny:
 • Finance na nákup materiálu či služeb pro vylepšení tvé aplikace či webu
 • Mobilní telefon
 • Čtečka Kindle
 • Členství v Rekola
 • Licence Zoner Photo Studio
 • Vouchery Collabim
 • Roční licence Avocode
 • Vouchery na kurzy Rozečti.se
 • Vystoupení na konferenci ISSS
 • Volné vstupy na konferenci WebExpo
 • Mentoring v dynamické IT firmě manGoweb

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.