TEDEd: Periodická tabulka videí

pondělí 15. prosince 2014 ·

Ke každému prvku v periodické tabulce prvků je natočeno alespoň jedno video s jeho charakteristikou a zajímavostmi. Hlavním přednášejícím ve videích je profesor Martyn Poliakoff, člen královské vědecké společnosti a držitel Nyholmovy ceny za vzdělávání právě za tato videa.


Videa natáčená od roku 2008 jsou dostupná na kanále YouTube Periodic Videos (mimochodem jich je již přes 600), na webu projektu i na vzdělávacím portálu TEDEd:Video o lithiu:


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.