Gynzy.com: 50 bezplatných DUM pro vaše školní stránky

středa 3. prosince 2014 ·

Gynzy.com je online služba, která nabízí předem připravené aktivity pro interaktivní tabule a internetové stránky. Většina je k dispozici pouze prostřednictvím předplatného, ale nabízejí i kolekci 50 bezplatných DUM, které si můžete vložit i na své školní stránky.


Většina z 50 bezplatných DUM je pro matematiku, u každého DUM je přímo HTML kód pro vložení do stránek:


A takto vypadá vybraný vložený DUM:


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.