E-kniha pro vás: Za praktickými zkušenostmi do zahraničí - Průvodce praktickými stážemi programu Erasmus+

sobota 6. prosince 2014 ·

Tento průvodce vám nejprve přiblíží, co to praktické stáže v programu Erasmus+ jsou, kam se na ně můžete vydat a pro jaké skupiny jsou určeny. Podle toho, ke které ze skupin patříte, vám následně vysvětlíme, za jakých podmínek můžete na stáž vycestovat a jak se na ni přihlásit (včetně konkrétních tolik potřebných kontaktů).


Průvodce ke stažení ve formátu PDF
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.