15. 1.: Rodičovská loterie: jak se připravit na zápisy

čtvrtek 18. prosince 2014 ·

Zveme vás na druhou debatu z cyklu Rodičovská loterie, tentokrát se zaměříme na zápisy do první třídy. Jak se na ně připravit? Kdy má smysl odklad školní docházky?


Diskuse Rodičovská loterie: jak se připravit na zápisy se bude konat 15. ledna 2015 od 18 hodin v Centru Člověka v tísni Langhans.

O těchto tématech budou diskutovat:

  • Václav Mertin, dětský psycholog
  • Svatopluk Pohořelý, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
  • Vladimíra Strculová-Procházková, Fakultní Základní škola prof. Otokara Chlupa
  • Kateřina Lánská, EDUin, matka žáka první třídy

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.