Přečtěte si: Jak si ministr Chládek pohrál s Klausem

pondělí 27. října 2014 ·

Týden po neúspěchu v senátních volbách se ministr školství Marcel Chládek snaží odvést pozornost zpátky ke svému resortu. V pátek skrze Deníky Bohemia oznámil ustavení Národní rady pro vzdělávání, která se má zabývat dlouhodobou koncepcí školství.


Z článku Jakuba Kalenského a Lenky Filipové v Hospodářských novinách vybíráme:

Podle informací HN se ministr snažil "vzít zpátečku" kvůli důrazné intervenci premiéra Bohuslava Sobotky, jenž s počínáním svého podřízeného nesouhlasil. Předseda ČSSD se odpovědi na tento dotaz vyhnul, ale potvrdil, že Chládkovi hodlá do složení Národní rady pro vzdělávání mluvit. "Složení a zaměření rady chci s ministrem konzultovat ještě předtím, než formálně vznikne," sdělil HN premiér Sobotka.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.