Přečtěte si: Radní: Proč být tak skromní? Pochválíme se

čtvrtek 4. září 2014 ·

První školní den se na ústeckých školách a mateřinkách zvrhl v mohutnou reklamu radních. Pochvalnou padesátku bannerů, jak magistrát dobře hospodaří, museli pracovníci škol povinně umístit ke vchodům tak, aby na ně bylo vidět.

Z článku Víta Lukáše v Ústecký.Deník.cz vybíráme:

Na internet však unikl e-mail odeslaný z magistrátu, který ředitelkám MŠ nařizuje reklamní plakáty nainstalovat u vchodů tak, aby byly vidět. Mají tu být celé září, tedy téměř do začátku voleb, které se konají druhý říjnový víkend. Na jeden narazil ve své školce také poslanec a předseda ústecké ODS Radim Holeček. „Vodím sem děti již čtyři roky. Za tu dobu jsem neviděl, aby někdo takovým způsobem využil školské zařízení k politické sebepropagaci," reagoval Radim Holeček.

Bannery prý minulý týden rozváželi strážníci. I to Ústečané kritizují. „Pro mě je nepochopitelné, že tato krásná maškara byla do MŠ dovezena městskou policií," píše Hana Dernerová na sociální síti.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.