Kulatý stůl SKAV a EDUin: Jaká jsou rizika jednotných přijímacích zkoušek na střední školy

středa 24. září 2014 ·

Kulatý stůl SKAV a EDUin se konal dne 18. září 2014. Cílem kulatého stolu bylo hledat odpovědi na otázky: Potřebujeme jednotné přijímací zkoušky? Proč? Jaká rizika nese jejich zavedení? V čem to pomůže základním školám a v čem středním? Jak to (ne)pomůže samotným žákům? Jak má být přechod žáků ze základních na střední školy realizován? Proč byl zvolen právě tento model?

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.