Výsledky mimořádného dotačního programu "Právo na informace právě teď! Co ti brání v podnikání?"

pátek 18. července 2014 ·

MŠMT schválilo dne 17. července 2014 rozdělení státních dotací v programu č. 4 –"Právo na informace právě teď! Co ti brání v podnikání?"


MŠMT poskytlo státní dotaci 15 organizacím provozujícím Informační centra pro mládež v celkové výši 366 000 Kč. Do hodnotícího procesu bylo zařazeno celkem 18 projektů, 1 projekt byl vyřazen pro formální nedostatky.

V této souvislosti vyzýváme ty organizace, kterým byla v rámci tohoto Programu schválena nižší než požadovaná dotace, aby přepracovaly podrobný rozpočet projektu (v souladu s poskytnutými finančními prostředky) při zachování členění nákladů požadované dotace tak, jak bylo uvedeno v předloženém projektu.

Upozorńujeme, že nelze provádět změny ve schváleném členění ONIV a mzdových prostředků.

Upravený a podepsaný rozpočet zašlete naskenovaný e-mailem na odbor pro mládež na adresu: helena.knappova@msmt.cz nejpozději do 28. července 2014. V žádném případě úpravy nezasílejte poštou.

Pokud organizace nezašle upravený rozpočet nebo zprávu o tom, že se rozpočet nemění, budou v rozhodnutí uvedeny náklady, které organizace zahrnula do žádosti o státní dotaci.

Ke stažení:0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.