Video: iSET - modul pro domácí testování - videomanuály

čtvrtek 3. července 2014 ·

Pokud máte problémy se zobrazením videomanuálů iSET - modul pro domácí testování na stránkách projektu NIQES, můžete si je prohlédnout bez omezení na České škole. Napravujeme neschopnost autorů webu NIQES, kteří používají pro veřejnost nevhodné technologie.

Když jsem dnes dostal v RSS čtečce odkaz na stránku s videomanuály pro modul pro domácí testování iSET a podíval se na ni, zobrazilo se mi toto:


Plug-in Microsoft Media Player pro řadu operačních systémů či prohlížečů není k dispozici a tato volba nesvědčí o kvalitě dodavatele.

Nahráli jsme proto tři videomanuály na YouTube a zpřístupnili je tak většině uživatelů.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.